TATTOO AFTERCARE LOTION with CBD

500.00 ден

Description

Лосион за нега на кожа после тетовирање, кој меѓуостанатот во себе содржи Cannabidiol (CBD), Panthenol, Масло од сладок бадем, Сончогледово масло и останати состојки.